Всі форми оплат
Цілодобово
ВИЇЗД ДО 30 ХВИЛИН | БЕЗПЕЧНО | НЕДОРОГО

Мотоевакуатор Київ

Послуги перевезення мотоциклів в критих і відкритих евакуатори зі спеціальними кріпленнями для мототехніки.
Онлайн виклик евакуатора
1.

2.
~2 хвилини Вам подзвонить наш оператор і уточнить адресу подачі евакуатора
3.
~25 хвилин Евакуатор прибуває на замовлення і починає навантаження автомобіля

Евакуатор мотоциклів у Києві

Для транспортування мототехніки потрібна наявність спеціальних кріплень. Евакуатор для мотоциклів - це критий або відкритий транспорт, всередині якого (або на платформі якого) мотоцикл встановлюється таким чином, щоб ні одна з його частин не пошкодити і не отримала подряпини. Тобто, спеціальні натяжні ремені натягуються в чотирьох різних напрямках, в результаті чого мотоцикл встановлюється і стоїть на двох колесах.

Евакуатор мотоциклів у Києві.

У Службі Евакуації Автодруг ви можете замовити евакуатор мотоциклів, який приїде за викликом протягом 30 хвилин гарантовано! Наші водії акуратно занурять мотоцикл на платформу, закріплять і перевезуть в пункт призначення без ризиків пошкоджень. Наші водії - досвідчені фахівці з евакуації, в тому числі, мотоциклів та іншої мототехніки. Тому нам ви точно можете довірити свій мототранспорт.

ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТ?

Швидка консультація
Проконсультуємо по телефону про всі питання.
Приїдемо швидше
Приїдемо раніше інших (в кожному районі завжди є чергова машина).
Заощаджуємо ваш час
Навантаження, вивантаження і транспортування відбувається без затримок.
Досвідчені фахівці
Водії мають стаж роботи в сфері евакуації від 5 років.

Як відбувається погрузка на мотоевакуатор

Перевезення мотоцикла вимагає наявності спеціального обладнання. Крім евакуатора, це затяжні ремені, фіксатори коліс і спеціальні кріплення.

  1. Двоколісний ТЗ необхідно спочатку акуратно закотити на платформу або в кузов по трапу.
  2. Потім водій підібравши безпечні місця кріплення (щоб не пошкодити металеві та інші поверхні), зміцнює мотоцикл за 2 точки спереду і 2 - ззаду.
  3. Спеціальні кріплення і затяжні ремені натягуються в 4 різні боки, ніби натягуючи мотоцикл і забезпечуючи таким чином його безпечну стійкість. У такому положенні ТС можна безпечно перевезти без ризиків появи будь-яких ушкоджень або його падіння.
  4. За допомогою фіксаторів коліс, водій також повністю блокує рух переднього колеса, в результаті чого обертання і повороти керма стають неможливими.
  5. Після перевезення водій знімає кріплення, скачує мотоцикл по трапу евакуатора.
евакуатор мотоциклів в Києві.

Як викликати?

Викликати мотоевакуатор можна за номером 068-118-34-16 або залишивши заявку на сайті (оператор зв'яжеться з вами протягом 2х хвилин). Повідомте оператору всю необхідну інформацію: адреса навантаження, адреса транспортування, модель мотоцикла, час, на яке необхідно замовити евакуатор мототехніки. Оператор розрахує точну вартість, час подачі машини.

Відгуки клієнтів

У мене були неробочі два колеса, тому вартість була дорожче стандартного тарифу по місту, але навіть з такою навантаженням, в цій компанії мені порахували дешевше, ніж в інших. Під колеса поставили візки і акуратно закотили авто, працювали дуже акуратно, у мене жодного разу не виникло сумніву в професіоналізмі співробітників або безпеки свого автомобіля. Дуже надійна компанія, можна довіряти.

Відвозили мою машину вночі, заглох посеред Пушкінській. Подзвонив, швидко розрахували ціну, сказали машина буде через 25 хвилин — дійсно, приїхав навіть трохи раніше, а була вже третя ночі. За ціною це була найдешевша з трьох компаній, які я продзвонив. Евакуатор був з гідроплатформой, погрузка пройшла без проблем, перевезли машину і мене в салоні поруч з водієм. Рекомендую!

Дуже швидко приїхали, буквально хвилин через 15 після дзвінка. Акуратно завантажили мій Ніссан на платформу, до машини поставилися нормально, без ривків і пошкоджень все зробили. Довезли до найближчого СТО, яке ж і порекомендували. Всім задоволений, так як багато чув про те, що бувають різні евакуаторщики. У цій же компанії все обійшлося без будь-яких неприємностей.

Залишилися питання?
Заповніть форму, ми із задоволенням, відповімо на будь-які питання
Онлайн замовлення Евакуатор
1.

2.
~ 2 хвилини Вам подзвонить наш диспетчер і уточнить адресу подачі евакуатора
3.
~ 25 хвилин Евакуатор прибуває на замовлення і починає навантаження автомобіля